Aktuality

 

- Jdeme s dobou a jsme na Facebooku !   Vyhledejte si  naši firmu  Midas International spol sro  , kde jsou aktuální informace o zboží , např. výprodeje, akce , novinky v sortimentu apod.

 

- Informace  o současné situaci   a dostupnost zboží : Na základě  aktuálních informací  od našich dodavatelů ( výrobců) se situace na trhu s plasty nelepší  a nejsme tedy schopni  plně vykrývat  mnohonásobně větší množství objendávek. Objendané zboží budeme tedy vydávat podle momentální skladové dostupnosti a nedodané zboží nebudeme dále evidovat.

Děkujeme za pochopení a věříme , že se tato situace brzy zlepší .

 

 

- Rádi bychom Vám představili novinky v našem sortimentu .

Jedná se o  podzemní nádrže na vodu , vodoměrné šachty, přetokové jímky, vsakovací bloky, PPR trubky a tvarovky, studniční trubky  a pružné kanalizační spojky  pro různé druhy trubek. Více informací naleznete  v novém  produktovém  katalogu/ceníku  v sekci  " ke stažení ".

 

 

 

 

 

 

 

  " Společnost Midas International realizovala investici na základě schváleného projektu , který předpokládá výměnu  2 vstřikovacích strojů  a osvětlení výrobní a skladové haly za zařízení úspornější "