Furowell ochranná zátka/ koncová krytka DN 400 - černá

Koncová krytka je vyrobena z PE-HD, neobsahuje halogeny, typ 250 má žlutou barvu a typy 300 a 350 černou barvu . Tato koncová krytka se používá k p...Zobrazit podrobný popis
Obrázek (1)
Obrázek (1)
Obrázek
503 Kč s DPH 416 Kč bez DPH
Na objednání 1-2 týdny
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Kód56580400
Koncová krytka je vyrobena z PE-HD, neobsahuje halogeny, typ 250 má žlutou barvu a typy 300 a 350 černou barvu . Tato koncová krytka se používá k provizornímu zakrytí trubky Furowell během stavební fáze. Nelze po ní chodit ani jezdit.
Parametry
PrůměrDN 400
Hmotnost/ks0,17 kg
Balení 1 ks

Vlastnosti

  • materiál PE-HD
  • černá barva
  • jmenovité světlosti DN 250, DN 300, DN 350 a DN 400
  • konstrukční délky 80 cm, 100 cm, 150 cm a 600 cm

 

Oblasti použití

K montáži stožárů, sloupků a tyčí všeho druhu, jako jsou např. sloupy veřejného osvětlení, dopravní značky, vlajkové stožáry, vymezovací sloupky atd.

 

Zobrazit víceZobrazit méně
PopisPopis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení