IZOLTECH H 300g/m2 geotextilie 2mx50m (balení 100m2) tmavá nekalandrovaná, pouze po bal.

Geotextilie jsou vhodné zejména pro následující aplikace: stavba silnic, konstrukce, pozemní systémy, drenáž/filtrace, hydraulické systémy a likvidace...Zobrazit podrobný popis
Obrázek (3)
Novinka
Obrázek (3)
Obrázek (1)
Obrázek
Obrázek (2)
23,8 Kč s DPH 19,7 Kč bez DPH
skladem > 100m²
Osobně v prodejně:ihnedPřepravní společností:středa 24. července
KódIZOLTECH H30PNalternativa bílá barva P300
Geotextilie jsou vhodné zejména pro následující aplikace: stavba silnic, konstrukce, pozemní systémy, drenáž/filtrace, hydraulické systémy a likvidace odpadu. Obalením potrubí propustnou geotextilií se zajistí účinný a trvalý drenážní systém bez nebezpečí zanesení. Pokud použijete geotextilie mezi různými stavebními vrstvami, nedojde ke smíchání vrstev, což má za výsledek zvýšení nosné kapacity a tudíž úsporu času i materiálů. Vysoký průtok vody a dobré filtrační vlastnosti v kombinaci s nezbytnými mechanickými vlastnostmi geotextilií zajišťují zadržení jemných částeček, zatímco volný pohyb vody není narušen. Výsledkem je také zlepšená stabilita a prodloužení životnosti celé stavby.
Parametry
Balení 100 ks
PopisKe stažení
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Nepovolovat cookiesPovolit vše